Menü Kapat

Faaliyet Alanlarımız

Vefa VIP Kurs Merkezi ilköğretim-orta öğretim ve mezun grubu öğrencileri için eğitim öğretim faaliyetleri yürütmektedir.Bu kapsamda 8 ve 12 kişilik akıllı sınıflarda grup dersleri ve birebir de özel dersler yapılmaktadır.

TYT’ ye Hazırlık(Temel Yeterlilik Testi):

YKS’ ye Hazırlık(Yükseköğretim Kurumları Sınavı):

Bilindiği üzere daha önce uygulanan LYS VE YGS sınav sıistemi kaldırılmış yerine üniversiteye girişte Temel Yeterlilik Testi ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı gelmiştir.TYT sınavından 150 ve üzeri not aldığı kanaat getirilen öğrenciler 2.oturumdaki sınava girebileceklerdir.Kurumumuzda bu sınav sistemlerine yönelik öğrenci kaydı alınmaktadır.

LGS’ ye Hazırlık(Liseye Geçiş Sistemi ):

TEOG’ un yerine gelen yeni sistem 2018 itibariyle hayata geçti.Öğrencilerimizi profesyonel bir ders programı ile sınavlara hazırlamaktayız.Liseye geçiş sisteminin çok önemli olduğunu ve başarıya giden yolda bize eşlik etmenizi mutlaka isteriz.

Okula Destek

Ara sınıflar için okula destek programlarımız olmaktadır.Bu programlar grup dersleri ve özel ders şeklindedir.Öğrencilerimiz isteğe bağlı ders ve öğretmen seçebilir akademik başarısını artırma adına çalışmalarını sürdürür.Sizleri de kurumumuza bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir