Menü Kapat

Kadromuz

30 çalışanımız, 150 öğrencimiz ve 150 mutlu velimizle özel eğitim sektörünün gelişim ivmesi en yüksek kurumları arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin inovasyon, yaratıcılık, eleştirel düşünme, bilimsel ve tasarımsal düşünme, matematik okuryazarlığı, fen okuryazarlığı, dijital dünya vatandaşlığı becerilerini kazanabilmesi için onlara ofislerimizde fırsatlar tanıyoruz. İnovatif eğitim anlayışıyla öğrencilerimizin projelerini destekliyor, bu projelerin farklı platformlarda da yer alması ile gururumuza gurur katıyoruz.

5’li Gelişim Sistemi ile öğrencilerimizin zihinsel, fiziksel, psikolojik, sosyal ve akademik gelişimlerini destekleyen ders içerikleri, sosyal aktiviteler ve projelerle okulu sadece eğitim görülen yer olmaktan öteye taşıyoruz. Öğrenmeyi öğrenen ve ne için öğrendiğinin farkında olan, öğrenmeyi bir amaç olarak değil bir araç olarak kullanabilen yeni çağın aydınlık çocuklarını yetiştiriyoruz.

Ülkemizin dört bir yanına bu yenilikçi eğitim anlayışımızı taşımak ve ülkemizdeki her çocuğa aydınlık bir gelecek dileğiyle….

Mesut DEMİR

Müdür-Matematik Öğretmeni