Köklü bir gelecek için

Ana sayfa / HAKKIMIZDA

Vefa Kişisel Gelişim Kursu

Alanında profesyonel,başarıya odaklanmış eğitim kadrosuyla Vefa Kişisel Gelişim Kursu sizlere hizmet vermektedir.Kurumumuza gelip bilgi alabilir sitemiz üzerinden online randevu başvurusunda bulunabilirsiniz.

Butik Grup Dersler

Maximum 8 ve 12 kişilik akıllı sınıflarda,uzman kadromuzla dersler veriyoruz.Profesyonel takip çizelgelerimiz ile sizlerin hedefinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz.

Özel Ders Paketleri

Kurumumuzda veli tercihi ve öğrenci ihtiyaçlarına göre özel ders paketleri bulunmaktadır.

Sistem

Düzenli deneme sınavı ve konu konu analizler,eksiklerin düzenli ofis uygulamalarında giderilmesi,haftalık takip çizelgeleri,aylık Vefa Karnem Uygulaması,düzenli konu bankası bitirilmesi ve yaparak yaşayarak uygulamalı öğretim.

Vefa Yılların Eğitim Deneyimidir

Modern dünya çocukları birebir ilgi ile öğreniyor aynı zaman da dikkati ve konsantrasyonu toparlama problemleri var.Araştırmalara göre,dünyanın en iyi kursu ve dünyanın en iyi hocası olsa da kalabalık sınıflarda eğitim kalitesi düşüyor.Bunun sonucunda öğrencimiz istediği bölüme veya istediği liseye yerleşemiyor.Artık,eğitim sistemi butik eğitim kurumlarının daha popüler olduğu biz çizgide durmaktadır.

Zafer Özcan

Eğitim Uzmanı Kurucu

Kalabalık sınıflarda kaybolmaya son..8 ve 12 kişilik sınıflaramızda az öğrenci oldugundan öğrenci derslerde çekinmeden sorularını sorar bu şekilde derslere aktif bir şekilde katılmış olur. Sınıflarımızda aktiflik ve sıcak aile ortamı vardır. Butik Kursumuzda öğretmenlerimiz her öğrenciye çok daha fazla ilgi göstererek başarılarını artırmayı amaçlar. Öğrenciler çözemedikleri sorularını kurumumuzda bulanan bilim sınıflarında öğretmenleriyle birebir çözme şansı bulmaktadır.

Mesut Demir

Kurum Müdürü

Alanında uzman ve sınav tecrübesi olan kadromuzla Çekmeköy Vefa Kurs sizlere hizmet vermektedir.Gelişen ve hızla büyüyen dünyanın hızını yakalamakta zorlanıyoruz.Çocuklarımızın analiz eden ve değerlendirme yeteneğine sahip olan bireyler olarak yetişmesi en büyük gayemiz.Bu maksatla okula destek programlarımızı sizin istek ve önerilerinize göre geliştirdik.

Hasan Hüseyin Karakurt

Tarih Öğretmeni