Menü Kapat

HAKKIMIZDA

Vefa Yılların Eğitim Deneyimidir

Yıllardır eğitim öğretim alanında faaliyet göstermekte olduğumuz kurumlarımızla geleceğin dünyasını inşa ediyoruz. Bilişsel, duyuşsal ve sosyal tüm özellikleri barındıran VEFA KURS alanında fak yaratmıştır. Kurumumuzda her çalışan ortak bir amaç, disiplin, özveri ve profesyonellikle birleştirilir. Bunun en büyük görevimiz olduğunu biliyoruz.

Eğitimde üretkenlik bizim özümüzdür.
Şansla değil yılların tecrübesiyle kazanırız.
Beklentileri aşarak
öğrencilerimizin rüyalarına yardım
etmek en büyük emelimizdir.

Vefa Kurs bulunduğu lokasyonun tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir nitelikle kurulmuştur.Eğitim sektöründe sürekli fark oluşturmuş ve veli memnuniyetini en üst seviyeye taşımıştır.

Sizlerde tanışmaktan mutluluk duyacağız.

Zafer Özcan

Kurucu

Modern dünya çocukları birebir ilgi ile öğreniyor aynı zaman da dikkati ve konsantrasyonu toparlama problemleri var.Araştırmalara göre,dünyanın en iyi kursu ve dünyanın en iyi hocası olsa da kalabalık sınıflarda eğitim kalitesi düşüyor.Bunun sonucunda öğrencimiz istediği bölüme veya istediği liseye yerleşemiyor.Artık,eğitim sistemi butik eğitim kurumlarının daha popüler olduğu biz çizgide durmaktadır.
zafer özcan
KURUCU
Kalabalık sınıflarda kaybolmaya son..8 ve 12 kişilik sınıflaramızda az öğrenci oldugundan öğrenci derslerde çekinmeden sorularını sorar bu şekilde derslere aktif bir şekilde katılmış olur. Sınıflarımızda aktiflik ve sıcak aile ortamı vardır. Butik Kursumuzda öğretmenlerimiz her öğrenciye çok daha fazla ilgi göstererek başarılarını artırmayı amaçlar. Öğrenciler çözemedikleri sorularını kurumumuzda bulanan bilim sınıflarında öğretmenleriyle birebir çözme şansı bulmaktadır.
MESUT DEMİR
KURUM MÜDÜRÜ
Alanında uzman ve sınav tecrübesi olan kadromuzla Çekmeköy Vefa Kurs sizlere hizmet vermektedir.Gelişen ve hızla büyüyen dünyanın hızını yakalamakta zorlanıyoruz.Çocuklarımızın analiz eden ve değerlendirme yeteneğine sahip olan bireyler olarak yetişmesi en büyük gayemiz.Bu maksatla okula destek programlarımızı sizin istek ve önerilerinize göre geliştirdik.
DUYGU taşçı
MÜDÜR YARDIMCISI