Menü Kapat

Danışmanlık

Vefa Kişisel Gelişim Kursu’nda gerçekleştirdiğimiz Psikolojik Danışma ve Rehberlik çalışmalarımızla öncelikli hedefimiz tüm öğrencilerimizin bireysel farklılıkları göz önünde bulundurulması dahilinde “kendini gerçekleştirmesi”ne destek olmaktır.
Psikolojik Danışma ve Rehberlik birimimiz, öğrencilerimizi gelişimsel ve önleyici rehberlik temelli bakış açısıyla hazırlamaktadır. Sarmal yapı ve sistemli takip esaslı olan Psikolojik Danışma ve Rehberlik servisimiz; öğrenci, veli ve öğretmenlerimize yönelik uzman destek sağlayarak akademik, duygusal ve sosyal süreçlerin olumlu-sağlıklı bir biçimde ilerlemesini hedeflemektedir.
Psikolojik danışman olarak amacım; insanı merkeze alan bir bakış açısıyla hiçbir kişi farketmeksizin sevgi, saygı ve anlayış çerçevesi içerisinde bireylerin kişiliklerini bir bütün olarak (fiziksel, bilişsel,sosyal ve duygusal) tüm kapasitelerini bireysel ilgi ve yetenekleri dahilinde gelişim sağlamalarına katkıda bulunmayı hedefleyen, bu yönde eğitim-öğretim etkinliklerini sağlıklı yönde sürdüren, mesleki etik prensipler çerçevesinde bireylere ve topluma Psikolojik Danışma ve Rehberlik hizmeti sunmaktır.
Vefa Kişisel Gelişim Kursu Öğrenci Danışma Servisi

Haftalık Çalışma Çizelgesi-1

Haftalık çalışma çizelgesi-1’i  indirmek için tıklayınız.

Haftalık Çalışma Çizelgesi-2

Haftalık çalışma çizelgesi-2’yi  indirmek için tıklayınız.