Menü Kapat

Çekmeköy Vefa Matematik Özel Ders

çekmeköy özel ders

Neden Özel Ders?

21.yüzyılda birçok şeyin değiştiği gibi insanların öğrenme sitilleri de değişti.10 yıl önceye göre dikkatimizi dağıtan o kadar faktör var ki.İşte bu yüzden özel ders ve butik derslerin önemi daha da arttı.

çekmeköy özel ders

Çekmeköy Madenlerde buluna Vefa Kurs VIP ilkokul,ortaokul,lise ve meslek sahibi insanlara özel ders imkanları sunmaktadır.Bunların en önemlisi de Matematik Özel Ders‘tir.

Matematik Özel Ders

Neden matematik? sorusu çok karşımıza çıkmaktadır.Bizde bütün veli ve öğrencilerimize söylediğimiz şu cevabı burada da tekrar edelim.Ülkemizde matematik sorularını yapamayan öğrenci hiç bir sınavda başarılı olamaz.Analitik düşünme gerektiren bütün mesleklerin alt yapısı matematiğe dayanır.Örneğin;mühendislik okumak veya sağlık alanında bir meslek seçmek isteyen öğrenciyi düşünelim.Matematik alanında belli bir yetkinliği yoksa başarılı olma ihtimali yoktur.

LGS sınavında başarılı olmak için en yüksek kat sayıya sahip olan matematiği yapmak zorundasınız.Yoksa iyi bir proje okulu veya fen lisesi kazanma ihtimaliniz devre dışı kalır.Unutmayın iyi bir lise iyi ir üniversite demektir.

TYT-AYT sınavlarında temel matematik ve matematik 2 alanlarında belli sayıda net yapamazsanız yine analitik düşünme gerektiren bir meslek seçemezsiniz.

Lise bitti,üniversite bitti bir meslek sahibi olmak için KPSS sınavına girmek zorunda kalacaksınız.Ve yine matematik sizin için en önemli ders olacak.Veya üniversiteden sonra yüksek lisans yapmak istiyorsunuz ALES sınavına gireceksiniz ki burada da matematikle karşı karşıya kalacaksınız.

Vefa’da Özel Ders

Vefa VIP özel ders alanında uzman bir kadro ile çalışmaktadır.Tecrübe olarak 8 yılın üzerinde deneyime sahip alanında uzman öğretmenler Vefa’da özel ders verebilir.

  • Matematik özel ders
  • Geometri özel ders
  • Fizik özel ders
  • Kimya özel ders
  • İngilizce Özel ders
  • Biyoloji özel ders
  • Fen Bilimleri özel ders

bunların başlıcalarıdır.Özel derslerimiz öğrenciye özel takip sistemi ile kurumda yapılmaktadır.Özel ders alan öğrenci öğretmenler ile görüştürülerek planlama kağıt üzerine dökülmektedir.Aynı zaman da bilgisayar ortamında da takip edilmektedir. Planar maksimum 40 hafta yapılabilir.Ve öğrenci diğer boş vakitlerinde kurum kütüphanesini kullanarak ders çalışmaya devam edebilir.

Özel ders paketlerimiz kurum ofisinde görüşülerek detaylandırılmaktadır.

Özel ders paketleri:

10 saat özel ders paketi

25 saat özel ders paketi

50 saat özel ders paketi

100 saat özel ders paketi

250 saat özel ders paketi

Öğrenci takip sistemi:

Özel ders alan öğrenci ilk dersini ücretsiz olarak kurumda alabilir.Buna demo ders diyoruz.Demo dersler istenilen bir dersten 25 dk alınabilir ve öğrencinin karar vermesine yardım etmektedir. Demo dersi veren öğretmen aynı zamanda özel dersi de verecek olan öğretmendir.Objektiflik açısından buna önem veriyoruz.Örneğin 10 saat özel ders alan bir öğrenci 10 saati bitince dersleri bırakabilir veya paketini yenileyebilir.

Özel ders öğretmeni haftalık veli ile görüşerek özel dersin gidişatı hakkında bilgi verir ve veliden öğrenci ile alakalı dönütleri alır.Veli istediği taktirde kuruma gelerek öğretmenle görüşür.Kaynak,eğitim materyalleri konusunda idare gereken yardımı yapar.

Özel derse gelen öğrenci mutlaka ödevlendirilir ve ödevler takip altına alınır.Aylık olarak ödev çizelgeleri kurum idaresine verilir.

Vefa Kurs VIP zaman zaman sosyal medya ve Google gibi arama motorlarını kullanarak kampanyalar yapabilir.Kampanyalar velilere de mesaj aracılığı ile duyurulur.

Ödeme kolaylığı:

Velilerimize ödeme konusunda gereken tüm yardımları yapmaktayız.Veli istediği taktirde özel ders paketi ücretini taksit şeklinde kuruma ödeyebilir.

Çekmeköy Özel Vefa Kişisel Gelişim Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir